↑ Return to Župa Vinkovci

Raspored susreta i kateheze

Raspored župnih kateheza

Grupa Vrijeme kateheze Katehist/ica
predškolska djeca
od navršene 5. g.
petak 17:00 Bošnjak Jadranka
1.  razred petak  10:00 / 16:00 Bošnjak Jadranka
2. razred
predpričesnici
utorak 10:. / 16:00 Bošnjak Jadranka
pričesnici A   petak    09:00 ili 14:30 Viktorija Šimić sestra
B   petak    09:45 ili 15:15
4. razred utorak   18:00 Mihaela Klarić
5. i 6.  razred četvrtak   17:00 Josipa Prgomet
7. i 8. razred utorak 17:00 p. Ilija Sudar
1. r. SŠ  (krizmanici I.) petak 19:45 p. Ilija
2. raz. SŠ
krizmanici II.
nedjelja  1(.00 p. Ilija
Mladi još ne počinje
Ministranti subota   11:30 p. Ilija
Odrasli – biblijska
Molitv.-bibl.susret
 još ne počinje
srijeda   19:40
Zajednica Bog je ljubav
Karitativna grupa ponedjeljak 09:30 p. Ilija
Dječji zbor
Mladi zbor
Mješoviti zbor
Subota 10:30
subota 16:30
srijeda 18:30
Sandra Milovac
Hrvoje B. i Dragan T.
Zdenka I. i Jela M.

Raspored događanja

Ponedjeljak

07:00   jutarnja misa
07:30   molitva jutarnje iz časoslova
10:00-12:00 Radi župni Caritas
12:00   podnevna molitva palotinaca   (svakog dana osim nedjelje)
19:00   večernja misa

Utorak

12:00 podnevna molitva
18:30 krunica/ križni put / ispovijed
19:00 Večernja misa

Srijeda

07:00 Jutarnja misa
07:30 Molitva časoslova – jutarnja
19:00 Večernja misa
19:40 Molitvena skupina u kapelici

Četvrtak

07:00 Jutarnja misa
07:30 Molitva časoslova
19:00 Večernja misa

Petak

07:00 Jutarnja misa
07:30 Molitva časoslova
18:30 klanjanje / križni put / ispovijed / krunica
19:00 Večernja misa

Subota

07:00 Jutarnja misa
07:30 Molitva časoslova
19:00 Večernja misa

Nedjelja

07:00 Jutarnja misa – pučko pjevanje
10:00 Župna misa – Mješoviti  zbor
11:30 Obiteljska misa – Dječji zbor  (od 4. nedjelje rujna do kraja šk. god.)
19:00 Misa za mlade – Zbor mladih

Mjesečna događanja

1. petak u mjesecu posjet bolesnika 10:00/15:00 p. Ilija / p. Jozo
3. nedjelja u mjesecu 17:00 Vjera i svjetlo vodi Tihomila Viljetić
21. u mjesecu u 18:30 dan Molitvenog vijenca